سایت رسمی محمد شریعتمداری

پیام محمد شریعتمداری درپی حمله تروریستی کرمان / ما ملت شهادتیم و نمی توانند ما را از شهادت بترسانند.

تاریخ : 13 دی 1402, 19:12 نویسنده : modir بازدیدها : 190 نظرات : 0 موضوع : اخبار ویژه / اخبار
  • 0
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خرد، محمد شریعتمداری در پیامی شهادت شماری از زائران در مسیر گلزار شهدای کرمان در سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت و تاکید کرد: ما ملت شهادتیم و نمی توانند ما را از شهادت بترسانند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه‌تعالی
انالله و انا الیه راجعون

در سالگرد شهادت فرزند ایران؛ حاج قاسم سلیمانی، بار دیگر دست جنایتکار عوامل  آمریکا و اسراییل و عناصرتکفیری آنها انتقام ناجوانمردانه خود را از ملت مظلوم ایران گرفته است. این جنایت در تداوم رفتارهای وحشیانه دولت فاشیستی رژیم اشغالگر در غزه و پایمال کردن اصول اولیه انسانی ارزیابی می شود. در حالی که همه قدرتهای فاسد در صدد ناامید کردن مردم بزرگ ایران هستند، چنین جنایاتی نه تنها موجب ترس و عقب نشینی از ارزش های انقلاب اسلامی نخواهد شد، بلکه اراده مردم بزرگ مارا در تحکیم موازین و ارزش های امام و رهبری معظم انقلاب اسلامی بیش از پیش استحکام خواهد بخشید. همانطور که امام فرمودند: ما ملت شهادتیم و نمی توانند ما را از شهادت بترسانند. 
من این ضایعه بزرگ را به رهبر معظم انقلاب و مردم مظلوم ایران تسلیت گفته و همه خیرخواهان و طرفداران عزت و سربلندی کشور را به اتحاد و همدلی افزونتر دعوت می نمایم

محمد شریعتمداری
13 دی ماه 1402
 

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود