سایت رسمی محمد شریعتمداری

دعوت محمد شریعتمداری از فعالان سیاسی برای پیش ثبت نام در انتخابات

تاریخ : 22 مرداد 1402, 16:39 نویسنده : modir بازدیدها : 337 نظرات : 0 موضوع : اخبار ویژه / اخبار / سایر رسانه ها
  • 0
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمد شریعتمداری وزیر سابق کار طی تماس هایی تلفنی، مکتوب و پیامکی فعالان سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و مدیران ارشد اجرایی را جهت پیش ثبت نام در انتخابات مجلس دعوت کرده است.
شعاری که شریعتمداری انتخاب و در پیام های خود به آن اشاره کرده مجلسی خردمند، میاندار، نزاع ستیز و بازگشت به خط دفاع از منافع ملّی برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
در پیامی که شریعتمداری برای مخاطبان خود ارسال کرده آمده است:
« احساس وظیفه کردم که در هفته ثبت نام ‌مقدماتی برای انتخابات مجلس آینده دقیقه ای تصدیع کنم.
خانه، خانه ماست، و در این خانه با مجلسی برخوردار از نمایندگانی خردمند، فرهیخته، مجرب، معتدل، وحدت آفرین، نزاع ستیز و میاندار می توان زمینه های حکمرانی شایسته را در کشور فراهم‌ کرد و این امر تنها با مشارکت عزیزانی چون شما امکان تحقق می یابد. 
لذا برآن شدم تا بعنوان یک شهروند با سالها تجربه در مدیریت کشور، با علم به همه موانع احتمالی و وقایع پیشین و شرایط موجود و چشم انداز محتمل، از شما تقاضا کنم، تا در فرصت باقیمانده برای کاندیداتوری نمایندگی مجلس اقدام فرمایید. 
بدیهی است، شرط تحقق آرمان پیش گفته پس از ثبت نام شما شایستگان ملت، حضور و مشارکت مردم است و نظام جمهوری اسلامی ایران بایستی تا رسیدن به زمان ثبت نام قطعی نامزدها شرایط آنرا فراهم کند.
اما فرصت حاضر را نباید از دست داد، زیرا تا آن زمان اگر تغییر رأیی پیش آید امکان انصراف هست.حفظ منافع ملی کشور و پاسداری از خون شهدای وطن در گرو تشکیل مجلسی از دانایان و مجرَّبان است، که حضور و احساس مسئولیت شما تحت هر شرایطی پیش شرط تحقق آنست.برای ایران یکبار دیگر تلاش کنیم.»

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود