شریعتمداری: روز ارتباطات، یادمان مسیر دانایی و اعتماد مردمی است

تاریخ : 27 اردیبهشت 1400, 20:44 نویسنده : modir بازدیدها : 785 نظرات : 0 موضوع : اخبار ویژه / اخبار
  • 0
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خرد، «محمد شریعتمداری» در پیامی به مناسبت روز جهانی ارتباطات گفت: فرا رسیدن" روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی" ( ۲۷ اردیبهشت ماه ) یادمان مسیر دانایی،آگاهی،اعتماد مردمی و تقویت انگیزه های جمعی را گرامی می داریم . 
وی افزود: بی تردید، امروز تحولات بنیادین در ساختارهای اجتماعی و اقتصادی جامعه،مرهون توجه سازمان‌های پیشرو به روابط عمومی ها به مثابه کانون های تفکر و محمل داران توسعه آگاهی است .
 وزیر تعاون تاکید کرد: باید اذعان داشت که با وجود برخی چالش‌های پیش روی جوامع ، این روابط عمومی ها بوده اند که با درک هوشمندانه و عالمانه از موضوعات تلاش کرده اند با ایفای نقش حرفه ای خود ، تأثیر ات و تغییرات شگرفی را در رویدادهای فرهنگی ، اجتماعی، اقتصادی و بین المللی برجای بگذارند . 
وی ادامه داد: بنابراین "روز روابط عمومی" دلیل خوبی برای یادآوری به یکدیگر است که تحولات اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه به توزیع برابر اطلاعات، ارتقا و بهبود افکار عمومی و جهت گیری مخاطبان بستگی دارد ، در عین حال معتقدم روابط عمومی های خلاق و نوآور، با گسترش مداوم رویکردهای جدید در بازنمایی فعالیت ها، نقادی مستمر در ارزیابی اقدامات و تبدیل غیر ممکن به ممکن،مرکزی برای پیشبرد اهداف و خالق فرصت های جهش سازمان در راستای خدمت به مردم خواهند بود .

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود